Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian

12 жовтня 2017р. до Дня захисника України учні та викладачі Іванівського ПАЛ відвідали ІІІ зведену реактивно-артилерійську батарею військової частини А-11.08, яка базується на території селища.

   Під час екскурсії по військовій частині військовослужбовці ознайомили учнів зі стрілецькою зброєю, а саме автоматом Калашникова, його будовою, тактико-технічною характеристикою та порядком неповної розборки. Присутні мали змогу власноруч розібрати і зібрати автомат. Також були продемонстровані спеціальні засоби захисту шкіри (загальновійськовий захисний комплекс ЗЗК) та медичні засоби захисту (аптечка індивідуальна АІ-2, індивідуальний протихімічний пакет ІПП-8). Учні з задоволенням тренувалися в одяганні ЗЗК, а дівчата могли на практиці примінити свої знання з медичної підготовки.

   Далі був показ бойової техніки батареї. З цікавістю майбутні захисники Вітчизни ознайомилися з умовами проживання військовослужбовців, розподілом часу і повсякденним порядком.

   На закінчення гостей військової частини почастували смачною солдатською кашею, а учні в свою чергу причастили захисників домашніми пиріжками.

Учні та викладачі ліцею подякували військовослужбовцям за теплий прийом і ті приємні незабутні хвилини спілкування, а також запропонували за змогою частіше проводити такі зустрічі.