Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian

05 жовтня 2018 року працівники Іванівського професійного ліцею відзначили 55-у річницю закладу.

   Ювілей ліцею - це не тільки свого роду історична віха, але і як би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідному ліцею, і, звичайно, уточнити плани на майбутнє.

 

   Ювілей - це усмішки та квіти, музика і тости, вітання і побажання. І, звичайно ж, гості.

 

   В залі булиприсутні почесні гості :директор департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації – Криницький Євген Анатолійович, заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації – Щаслива Анна Петрівна,  директор департаменту соціальної політики Херсонської обласної державної адміністрації – Причина Геннадій Георгійович, голова Іванівської державної адміністрації – Довбня Сергій Леонідович, заступник голови районної ради – Романенко Володимир Олексійович, селищний голова – Дебелий Віктор Олексійович, підприємець – Верещака  Василь Миколайович, які привітали всіх присутніх  зі святом та вручили кращим працівникам почесні грамоти.

 

   На площі перед входом організовано виставку сільськогосподарської техніки, яку нещодавно придбав ліцей для зміцнення  матеріально-технічної бази закладу, а саме:

Трактори:

- YTO-LX954

- YTO-X1254

- BELARUS-80.1

Розсіювач причепний – РП-2,1

Культиватор навісний КН-4,8

 

   Ліцей - це співдружність дітей і дорослих: учнів, вчителів та батьків. Це радість творчого творення. Ліцей - це кузня знань і майстерня духовного виховання, де дитину оточують краса, пошук фантазії, творчість. Ліцей - це пошук сенсу життя, професійного самовизначення; пошук ідеалів добра, любові, правди і краси. Ліцей - це місце, де вчаться бути щасливими, здобуваючи знання, осягаючи закони природи і суспільства. Ліцей - це піднесений дух, мрія, ідея.

   З ювілеєм тебе, рідний ліцей!!!